Oferta... Kontakt... Serwis... O firmie...
 
O firmie
   
  Firma NEXEN powstała w 2004 roku. Od marca 2007 roku firma działa w nowej formie prawnej.
Głównym zadaniem firmy jest projektowanie oraz produkcja urządzeń opartych o mikrokontrolery.
  Projektujemy i produkujemy sterowniki mikroprocesorowe oraz inne urządzenia elektroniczne mające zastosowanie w saunach, klimatyzacji, ciepłownictwie oraz innych dziedzinach automatyki. Posiadamy stałą serię produkowanych urządzeń którą stale modernizujemy:
-sterowniki mikroprocesorowe uniwersalne
-sterowniki mikroprocesorowe do saun
-sterowniki do saun fińskich i parowych
-sterowniki do promienników podczerwieni infrared
-terminale i wyświetlacze
Wykonujemy projekty zgodnie z życzeniem i założeniami klienta, pomagamy w doborze rozwiązań elektronicznych, mechanicznych i graficznych.
Opracowujemy i produkujemy urządzenia mikroprocesorowe, sterowniki, ukałady wyświetlania oraz pomiarowe na indywidualne potrzeby i zamówienia klienta.
Projektujemy i wykonujemy sterowniki realizujące konkretny proces sterowania oraz regulacji zgodnie z założeniami odbiorcy.
Oferujemy pomoc w przygotowaniu i projektowaniu szaty graficznej, klawiatur i obudów do projektowanych i produkowanych urządzeń.
Tworzymy oprogramowanie pracujące pod systemem MS Windows dla komputerów PC do diagnostyki, konfigurowania, parametryzacji i wizualizacji dla produkowanych przez nas urządzeń.
Produkujemy sterowniki PLC oraz terminale z wyświetlaczami LED i LCD do zastosowań w prostych układach automatyki, sterowania oraz sygnalizacji.
Wykonujemy sterowniki mikroprocesorowe w oparciu o mikrokontrolery 8,16, i 32 bitowe. W swoich wyrobach stosujemy najnowsze rozwiązania oparte o procesory takich firm jak Atmel, Analog Devices,Microchip oraz innych stosujących technologię Flash.
  Aby zapewnić wysoką jakość oraz niezawodność działania naszych wyrobów produkowane przez nas sterowniki serii standardowej oraz na życzenie klienta oparte są o opracowany w firmie NEXEN system operacyjny MICRON oraz sprawdzone rozwiązania elektroniczne.Umożliwia to szybkie i tanie wdrażanie nowych urządzeń do produkcji.
  Wszystkie sterowniki posiadają możliwość konfigurowania oraz diagnostyki za pomocą programów pracujących pod system Windows. Na życzenie odbiorcy wykonujemy specjalizowane oprogramowanie umożliwiające konfigurowanie oraz diagnostykę sterowników aby umożliwić przedstawienie specyficznych dla wykonanego urządzenia możliwości oraz parametrów pracy.
  Sterowniki, wyświetlacze oraz inne urządzenia wykonujemy w dowolnej formie oraz typie obudowy lub w postaci elektroniki OEM.